Parohia Ortodoxă Română Sfântul Vasile de la Poiana Mărului, Orhei

Parohia Ortodoxă Română Sfântul Vasile de la Poiana Mărului, Orhei. Centrul pentru copii și tineri voluntari. Tabere de tradiţie şi spiritualitate. Viaţa şi Acatistul Sf. Vasile. Revista Faptele credinţei. DATINA orizonturi noi de învățare pentru persoanele adulte. Activitățile din 2018 sunt îndreptate spre a oferi oportunități de angajare pentru minim 30 de beneficiari dar și de abilitare economică prin practicarea meseriilor de croitor, cosător, operator de mașină. Citeşte mai departe . Concursul de.

OVERVIEW

The website parohia.md presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have analyzed twenty pages within the web page parohia.md and found six websites interfacing with parohia.md.

PAROHIA.MD TRAFFIC

The website parohia.md is seeing fluctuating quantities of traffic all over the year.
Traffic for parohia.md

Traffic ranking (by month) for parohia.md

Traffic ranking by day of the week for parohia.md

Centrul de Pelerinaj EMAUS al Mitropoliei Basarabiei

Subscrie la canalul nostru de YouTube. Sfinţi Români şi de alt Neam. Formular viza A, B, C. Formular viza A, B, C. L ocalităţi din Republica Moldova. 10 Aprilie 2018 - .

Asociaţia Obştească Demos

60 tineri din nordul Moldovei vor transforma vulnerabilitatea în bunăstare. Saptamina aceasta Asociaţia Obştească Demos a lansat proiectul Abilitarea Socio-Economică a Tinerilor din nordul Moldovei , faza II-2015-2016. Proiectul va dura 14 luni şi va asista 60 tineri cu vîrsta între 18 şi 30 ani din raioanele Edineţ şi Râşcani. Managerul cafenelei, Doamna Victoria Mordeac, cu multă pasiune ne-a povestit despre specificul .

WHAT DOES PAROHIA.MD LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parohia.md Mobile Screenshot of parohia.md Tablet Screenshot of parohia.md

PAROHIA.MD SERVER

I caught that a lone root page on parohia.md took one thousand two hundred and eighty-one milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so we consider this site not secure.
188.0.232.17

We identified that this domain is employing the Apache/2.4.10 (Debian) os.

Parohia Ortodoxă Română Sfântul Vasile de la Poiana Mărului, Orhei

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website has the following in the web site, "Parohia Ortodoxă Română Sfântul Vasile de la Poiana Mărului, Orhei." We analyzed that the web page also stated " Centrul pentru copii și tineri voluntari." It also stated " Tabere de tradiţie şi spiritualitate. DATINA orizonturi noi de învățare pentru persoanele adulte. Activitățile din 2018 sunt îndreptate spre a oferi oportunități de angajare pentru minim 30 de beneficiari dar și de abilitare economică prin practicarea meseriilor de croitor, cosător, operator de mașină."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Parohia Invierea Domnului Hristos a inviat!

Dumnezeu nu poate fii cuprins cu mintea, ci cu inima. Scrieti adresa de email, pentru a primii saptamanal programul Sfintelor Slujbe si Anunturile Comunitatii Romanesti. Mdash; Biserica Ortodoxa Romana. Mdash; Biserica Ortodoxa Universala. Totam rem aperiam Sed ut perspic.

Parohia Ortodoxă Aita Mare

Loc Aita Mare, Nr. Lucrările de termoficare a bisericii din Aita Mare - un proiect finalizat cu succes! 27 apr. Continuarea lucrărilor de pictură și termoficare la biserica din Aita Mare. Mulțumim tuturor celor care s-au implicat și ne-au sprijinit pentru a continua proiectele noastre! Dumnezeu să vă binecuvinteze și să vă răsplătească jertfa! Anul acesta, a.

Parohia Sfântul Ioan Botezătorul Alexe Călărași

Imagini de la la slujba arhierească din data de 15 august 2017. Această galerie conține 9 fotografii.

Parohia Andrei Mureşanu din Cluj-Napoca Dacă îl iubiţi pe Sfântul Iosif, imitaţi virtuţile sale! Sfântul Ambroziu

Dacă îl iubiţi pe Sfântul Iosif, imitaţi virtuţile sale! Proiectul Catedralei în construcţie. Cercul de studiu biblic parohial.